Zeptejte se nás na cokoliv

Denně odpovídáme na dotazy mnohým z Vás a nikdy nešetříme naším časem. Věnujeme Vám tolik času, kolik je potřeba, abyste našli odpovědi, které hledáte.

Webshare

Co to je Webshare?

Webshare je online uložiště pro vaše soubory, fotky, hudbu, dokumenty, videa či zálohy, které je vám vždy k dispozici ze všech koutů světa. Pokud často potřebujete mít své soubory u sebe, Webshare je pro vás přesně to, co hledáte. Už nemusíte s sebou nosit flash disky, používejte online uložiště, kam můžete nahrát neomezený počet souborů. Vyzkoušejte si to, přihlaste se a klikněte na "moje soubory" - zde máte na výběr, neomezenou kapacitu ve "veřejných souborech" a nebo 5 GB kapacity v "soukromých souborech".

Proč bych měl(a) používat Webshare?

Služba Webshare vám poskytuje online uložiště zdarma pro vaše soubory, fotky, hudbu, videa nebo zálohy. Potřebujete své soubory mít ve škole, doma nebo v práci a nebaví vás s sebou nosit flashky nebo externí disky, Webshare je přesně tím pomocníkem. Vaše soubory si nahrajete na Webshare, připojíte-li se doma nebo ve škole či v práci, vaše soubory máte vždy k dispozici online. Ať jste třeba na druhé straně polokoule, vaše soubory jsou vám vždy k dispozici prostřednictvím Webshare.

Jaké jsou výhody Webshare?

Představte si situaci, kdy jste si omylem smazali soubory, které jste potřebovali nebo jste o ně přišli když se vám rozbil notebook nebo počítač. S Webshare můžete mít vaše fotografie, dokumenty, videa, hudbu nebo zálohy vždy k dispozici.

1) K dispozici máte neomezený prostor pro vaše soubory
2) Vaše soubory máte vždy k dispozici online
3) Nemusíte s sebou po kapsách všude nosit flash disky atp.
4) Snadné ovládání, rychlý přístup k vašim souborům
5) Team Websharu s vámi bude vždy komunikovat, když napíšete
6) Neustále se snažíme službu Webshare pro Vás zlepšovat
7) Již brzy bude k dispozici aplikace pro váš mobil nebo tablet

Webshare body

K čemu jsou body a jak je mohu získat?

Body jsou odměna za vaši aktivitu na Webshare. Body získáváte za stahování vámi nahraných souborů ostatními uživateli, za kladná hodnocení ostatních souborů, za komentáře k vašim souborům, ze soutěží a různých našich marketingových akcí. Body si můžete vyměnit za VIP účet.

Můj účet

Proč se registrovat?

Registraci doporučujeme těm, kteří chtějí aktivně využívat výhod, které Webshare přináší. Nahrávejte soubory pod váš účet s spravujte jej. Otevřou se vám možnosti jako komentovat soubory ostatních uživatelů. Získáte možnost sbírat body a zúčastňovat se soutěží o prémiové produkty.

Jaké jsou výhody VIP účtu?

Zakoupením VIP účtu získáte rychlejší stahování s možností navazování přerušených downloadů, přičemž rychlost je limitována rychlostí vašeho připojení. Podle typu tarifu vám bude navýšen prostor pro soukromé soubory, které ve VIP jsou taktéž zálohovány. Nebudeme Vám zobrazovat žádné reklamy.

Jak mohu VIP účet zaplatit?

VIP účet je možné zaplatit platební kartou, SMS zprávou a bankovním převodem.

Co se stane s mými soukromými soubory, pokud mi vyprší VIP?

Expiruje-li vám VIP, vaše soubory budou stále dostupné. Pokud si však neaktivujete VIP do 2 měsíců, soukromé soubory nad rámec zaplaceného tarifu budou smazány.

Nahrávání

Jak nahrávat soubory?

Soubory se dají nahrát několika způsoby. Například pokud přetáhnete soubory z vaší složky kamkoliv do stránky Webshare, automaticky se vám zobrazí dialogové okno se seznamem souborů, které chcete nahrát. Nebo přejděte do "moje soubory" a pokud si vytvoříte složku, také do ni můžete snadno přetáhnout soubory z vašeho počítače a opět vám vyběhne dialogové okno, pomocí kterého nahrajete soubory do dané složky. Nebo použijte nahoře v menu vedle loga Webshare odkaz "Nahrát soubory".

Upozornění: Zatím nelze nahrávat celé složky, ale pouze soubory. Souborů můžete vybrat kolik potřebujete, podporujeme multi-nahrávání (multi-upload).

Kolik souborů mohu nahrávat současně?

Webshare podporuje tzv. multi-upload, což znamená, že můžete vybrat ve vašem počítači více souborů najednou a ty poté všechny nahrávat současně na Webshare.

Upozornění: Zatím nelze nahrávat celé složky, ale pouze soubory.

Jak velký může být jeden soubor?

Jeden soubor může být velký až 20 GB, pokud je Vás soubor větší než maximální možná velikost 20GB doporučujeme jej rozdělit na více částí pomocí programů například.: WinRar.

Doporučení: Do budoucna Vám doporučujeme nahrávat velké soubory pomoci námi připravovaného upload managera.

Kdy budete mít upload manager a pro jaké platformy?

Upload manager bude dostupný pro platformy Windows, OSX a Linux. Pro chytré telefony budou dostupné mobilní aplikace, pomocí kterých budete moci nahrávat svá data přímo z telefonů.

Nenašli jste odpověď?

Pokusíme se vám odpovědět co nejdříve.

Napište nám

Líbí se Vám Webshare?

Naši uživatelé o nás napsali

KVanil

Dobrý den, nový webshare je super.

Katka Vrbická

Děkuju moc :) Jsem ráda, že existuje konečně něco pořádného, co by mohlo smést i konkurenci. Sice takových serverů je více, ale asi vy jediný se snažíte komunikovat s uživateli. Velké plus!

Napište nám Vás názor