O Webshare

Když jsme se 10. 9. 2009 rozhodli vytvořit službu Webshare, byl to jen náš koníček. Po 3 letech jsme zjistili, že si Webshare oblíbilo tisíce uživatelů, a proto jsme se rozhodli ze starého Websharu udělat službu konkurenceschopnou největším českým filehostingům a nabídnout uživatelům maximální komfort při práci s jejich daty.

Webshare v krátkosti

Náš tým tvoří tým čtyři lidé, z čehož dva administrátoři, Zbyněk a Lukáš se starají o chod a správu serverů, Adam programuje web a Honza dělá design a marketing. Webshare už nebereme jen jako "garážový projekt", ale chceme vytvořit komplexní uložiště, které umožňuje uživatelům ukládat si svá data, pracovat s nimi na různých zařízeních a v případě potřeby je sdílet se svými přáteli.

Naše ambice jsou velké a nebojíme se všem sdělit, že Webshare chceme posunout na úroveň služeb, které jsou v Čechách i na Slovensku nejpopulárnější.

Plánujeme

Webshare nebude jen o nahrávání a stahování dat. Chceme uživatelům poskytnou prostor pro práci, správu a synchronizaci jejich dat. Chystáme chytré desktopové řešení a mobilní aplikace. Je nač se těšit.

Závěr

Chtěli bychom všem uživatelům vzkázat, že jejich požadavkům budeme naslouchat. Webshare neděláme už jen pro sebe, ale pro všechny.